петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 59

Задоволете ја орално, што никогаш нема да заборави

oralni-seks

Поврзани вести

Оралниот секс  е добро уживање така што многу двојки не можат да замислат акција без него.И како што им годи на мажите и жените се луди за него.Затоа охрабрете се и приуштете и орлаен секс кој не го имала до сега.

Најважно е да не инсистирате доколку одбива. Можеби и треба време да се опушти и да се навикне на вас како на партнер. Некои жени сакаат тоа да го прават под туш, па тоа е добра опција.

Користете ги прстите и јазикот. Жените им забележуваат на мажите дека немаат фантазија и го користат само јазикот. Не фокусирајте се само на клиторисот, играјте со цела вагина.

Исто така најважно е да ги следите нејзините сигнали. Врз основа на тоа ќе знаете што треба да правите.
Би требало по оргазмот веднаш да бидете подготвени за пенетрација. Со тоа ќе покажете дека за цело време и вие сте уживале и дека нејзиното задоволство ве возбудило.

извор: телеграф.рс

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести