сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 16

Заев продолжува да објавува креирани разговори

zaev-5_thumb_medium500_334

Последни вести

Лидерот на СДСМ продолжи со објавување на монтирани разговори.

На денешната прес конференција во СДСМ, во рамки на таканаречената 24-та бомба Заев објави повеќе наводни телефонски разговори, од државни функционери и сопственици и уредници на медиуми.

Ианку и покрај големиот број препораки од меѓународната заедница Заев да престане со објавувањето на овие наводни разговори, лидерот на најголемата опозициска партија продолжува со својата агенда.

Најчитани вести