среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Загина мотоциклист кај Зелено пазарче

Полицијата сè уште врши увид на местото на несреќата, а телото на почнатиот е на улицата каде што се случила несреќата.

pocinat-covek_thumb_medium500_334

Последни вести

Мотоциклист утрово загина во несреќа што се случи во центарот на Скопје во близина на Зелено пазарче, јави Телеграф.

Полицијата сè уште врши увид на местото на несреќата, а телото на почнатиот е на улицата каде што се случила несреќата.

На местото на несреќата во моментов пристигна и јавен обвинителПолицијата најави детали за несреќата за подоцна.

 

ФОТО: Радован Вујовиќ (Телеграф.мк)

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести