среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 50

Залутан куршум завршил во детска соба

kursum

Последни вести

Ролетна и прозорец од детска соба од стан во Скопје вчера биле оштетени од залутано зрно непознат калибар.

Зрното залутало во станот на Т.С. (61) на булеварот „Јане Сандански“ во Скопје.

Најчитани вести