сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Залутан куршум оштети автомобил во Ѓорче Петров

Залутан куршум оштети автомобил во Ѓорче Петров

Залутан куршум оштети автомобил во Ѓорче Петров

Последни вести

Залутан куршум оштетил возило „форд мондео“ на П.М. (56) од Ѓорче Петров, вчера, соопшти полицијата.

Надлежните преземаат мерки за расчистување на случајот.

Најчитани вести