сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Залутан проектил завршил во возило во Сарај

kursumitdzj765utdzjt

Последни вести

Залутан проектил оштетил возило во скопско Сарај.

Вчера В.В.Б. забележала дека од залутан проектил е оштетен багажникот од нејзиното патничко возило „фолксваген голф“.

Извршен е увид при што е пронајден проектил во вратата од багажниот простор.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести