понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Залутани куршуми завршиле во автомобил

Залутани куршуми завршиле во автомобил

Залутани куршуми завршиле во автомобил

Поврзани вести

Залутани куршуми вчера завршиле во автомобилот на дваесет и петгодишниот Н.И. додека тој се движел со возилото по патот кон Сингелиќ.

Од МВР велат дека работат на расчистување на случајот.

Најчитани вести