вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 15

Запалено „БМВ“ во скопски Карпош

Скопјанец остана без својот автомобил.

opozareno vozilo

Поврзани вести

Запален автомобил во скопски Карпош.

На улицата „Дамска“ во скопската населба  денеска  било опожарено паркирано патничко возило „БМВ“ сопственост на 30-годишниот А.Т.

Од полиција велат дека се превземаат мерки за целосно расчистување на случајот и утврдување на причините кои што довеле до опожарувањена возилото.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести