понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Запалено БМВ во скопско

zapalena-kola-pozar

Последни вести

Во периодот од 07 до 08.01.2015 година од 17,30 до 03,30 часот, во скопското село Света Петка, било пријавено дека настанал пожар во патничко возило „БМВ“ со швајцарски регистерски ознаки сопственост на И.А.(51).

Се преземаат мерки за целосно расчистување на настанот како и за откривање на причините кои довеле до опожарување на возилото.

Најчитани вести