среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Запрен воздушниот сообраќај над Лондон!

avion

Последни вести

Воздушниот сообраќај над Лондон вчера беше целосно стопиран поради дефект на компјутерскиот систем.

Ова ефектираше со доцнење на летовите, а сите тимовиќбеа ангажирани да работат на решавањето на настанатиот проблем.

Најчитани вести