среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 48

Затворен патниот правец Штип – Ново село

reka-1

Последни вести

Поради излевање на Брегалница во Штипско Ново село превентивно се затвара патниот правец Штип –Новосело, известуваат од АМСМ.

Најчитани вести