четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 35

Завршил во болница по секс со примабалерина

Ansatasia_v_2

Поврзани вести

Милијардерот Бахтијар Салимов од Русија завршил во болница по сексот со примабалерината Анастазија Волчкова.

Како што изјавила примабалерината Салимов после сексот имал силни болки во грбот, па морале да викаат Брза помош.

– Бахтијар едноставно не можеше да стане од  кревет. Тој ден бевме на вечера како би прославиле што повторно сме заедно. После се испруживме на каучот. Тој ден немал вежбано, освен што два пати водевме љубов – рекла некогашната балерина на Бољшој театар од кој пред десет години е исфрлена, за подоцна да каже како престижниот театар е бордел и дека ги тераат балерините  на секс со богаташи.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести