понеделник, 29 мај 2017  |  Вести денес: 0

Земјотреси во Италија, Турција, Грција и Бугарија

земјотрес

Последни вести

Утрово се регистрирани повеќе земјотреси во Италија, Турција, Грција и Бугарија.

Најчитани вести