понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Македонец прегазил жена во Србија и побегнал

Убил човек па молел да го извадат демонот од него

Убил човек па молел да го извадат демонот од него

Поврзани вести

Македонскиот државјанин Чазим Е. со своето возило усмртил жена на улицата „Војводе Путника“ во Краљево, пишува Прес24.

Според податоците на српски Блиц, возачот побегнал веднаш откако ја прегазил жената со својот автомобил.

 

Полицијата трага по возачот.

Најчитани вести