четврток, 20 јули 2017  |  Вести денес: 41

Жена се обеси во Гевгелија

полиција

Последни вести

Осумдесет и пет годишната М. Ѓ. се самоубила со бесење вчера околу 13 часот во семејната куќа во Гевгелија, информира денеска Министерството за внатрешни работи.

Увид на местото на настанот извршила увидна екипа на Полициската станица Гевгелија, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатата е  предадено на семејството за погреб.

Најчитани вести