вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 3

ВИДЕО: Како се снимаше жешкиот календар на Вардарки

pelisterka8

Поврзани вести

Секси спортистки – ракометарките на Вардар се соблекоа за календарот на Пелистерка… Погледнете како се одвиваше снимањето на најжешкиот календар за новата 2016-та година.

Најчитани вести