недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 1

ФОТО: Сите се вртат по оваа згодна мајка на ролерки

alesandra-ambrosio-naslovna

Поврзани вести

Нема кој не се сврте по оваа згодна мајка на ролерки. Славната манекенка Алесандра Амбросио привлекува внимание дури и во спортско издание.

alesandra-ambrosio-1

Алесандра Амбросио одлучи да помине еден ден со нејзиното семејство и на ролерки да го провози нејзиното згодно тело, што беше пропусница за влез во Ангелите на Викторија Сикрет.

alesandra-ambrosio-2

Таа целиот ден го помина со сопругот, а буквално сите се вртат за оваа згодна мајка.

Најчитани вести