понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Жељко Јоксимовиќ по втор пат стана татко

zeljko i jovana

Поврзани вести

Сопругата на српскиот пејач и композитор, Жељко Јоксимовиќ, Јована, се породила и на свет го донесе синот Коста.

„Денеска во 18,13 часот нашиот син Коста, го вдиши животот со полни гради. Среќен сум што личи на мојата љубов“, напиша Жељко на својот „Твитер“ профил.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести