сабота, 29 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Жељко Јоксимовиќ со автобус на работа

zeljjko

Последни вести

Во последно време владее тренд јавните личности да се возат со јавниот градски превоз и да се фотографираат во истиот. По сопругата на Новак Ѓоковиќ и Жељко Јоксимовиќ позираше во автобус.

Најчитани вести