среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 48

Жена почина во центарот на Скопје

mvr

Поврзани вести

Шеесет и шестгодишна жена починала утрово околу девет часот во центаро на Скопје, информираат од Министерството за внатрешни работи.

Скопјанката Б.Ф починала утрово околу девет часот на улицата 11-ти Октомври, во центарот на градот. Таа починала од природна смрт, на нејзиното тело немало знаци на насилство.

Телото било предадено на семејството на погреб.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести