четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 59

Жена почина во пожар во нејзиниот дом

pozar

Последни вести

Голема несреќа се случи денес на улицата „Вера Јоциќ“, објави „Курир“.

Порталот повикувајќи се на сопствени информации пишува дека попладнево околу 13:30 часот бил опожарен кревет во семејниот дом на Братислава Н.

Таа починала бидејќи најверојатно се задушила со чад. Истрагата е во тек.

Најчитани вести