петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Жена скокнала од петти кат во центарот на Скопје

На местото на настанот полицијата во моментот врши увид, заедно со јавен обвинител.

policija

Последни вести

На булеварот ВМРО во центарот на Скопје, пред блокот згради од спротивната страна на главната Пошта, денеска околу 14 часот е пронајдена почината повозрасна жена, информираат од МВР.

На местото на настанот полицијата во моментот врши увид, заедно со јавен обвинител.

Како што објавуваат медиумите, засега непознатата жена скокнала од тераса од петтиот кат и паднала на плочникот пред зградата.
Соседите веднаш го пријавиле случајот во полиција

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести