четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Жена скокнала од зграда во центарот на Битола

policijalenta8_8

Поврзани вести

Повозрасна жена скокнала од зграда во центарот на Битола пред повеќе од половина час, пишува Шеталиште.

Таа веднаш била префрлена во Градската болница во Битола.

Официјални информации за нејзината состојба се очекуваат наскоро.

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести