понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Жени од Добој присилиле девојка на секс со непознати и ја снимале

lisici-na-race

Поврзани вести

Две жени монструми од Добој добија кривични пријави бидејќи принудиле девојка а има секс со непознати лица и притоа ја снимале.

Тие на 2 јуни со употреба на физичка сила и закани присилиле полнолетна девојка да пружи сексуални услуги на непознати лица, а направените снимки ги доставиле на трети ица.

Жените, на кои не им било првпат физички и психички да ја злоставуваат девојката веднаш се уапсени.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести