понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 24

Женски труп пронајден во Вардар

policijaaa

Последни вести

Женски труп е пронајден вчера во водите на Вардар кај село Студеничани, скопско.

Трупот бил во фаза на распаѓање.

Телото е предадено на обдукција.

Најчитани вести