четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 53

Женски труп пронајден во Вардар кај Трубарево

71249513

Поврзани вести

Безживотно женско тело пронајдено во реката Вардар кај Трубарево.

Мртвото тело било предадено во Институтот за судска медицина и криминалистика за обдукција.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести