сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Жителите на Перо Наков бб без вода

casa voda

Поврзани вести

Жителите на улицата Перо Наков бб од 13,15 часот се без вода за пиење, информираат од јавното претпријатие „Водовод“.

Прекинот е поради дефект на шибер затворач на истоимената улица.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести