вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 48

Жителите на улицата Бел Камен без вода

Јавното претпријатие „Водовод и канализација“ информира дека од 14 часот, па се до санирање на дефектот кој настанал на улицата Бел Камен, без вода ќе останат корисниците од оваа улица.

Vodovod-620x360

Последни вести

Јавното претпријатие „Водовод и канализација“ информира дека од 14 часот, па се до санирање на дефектот кој настанал на улицата Бел Камен, без вода ќе останат корисниците од оваа улица.

Од претпријатието додаваат дека екипите во моментов работат на санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести