вторник, 29 ноември 2016  |  Вести денес: 45

Жителите на Кривогаштани се запознаа со програмата „Реално“ (ФОТО)

krivogastani-640x480

Последни вести

Програмата „Реално“ на владејачката коалиција „За подобра Македонија“ стигна во рацете на жителите на Кривогаштани.

 

krivogastani-1

 

krivogstani-3

Најчитани вести