петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 46

Злетовскиот убиец пронајден обесен

stop-policija500

Последни вести

Убиецот кој утрово изврши трикратно убиство во Злетово е пронајден обесен во бачило во близина на градот, објавува Прес 24, повикувајќи се на полициски избори.

Повеќе детали за трикратно убиство и самоубиство следуваат во текот на денот.

Најчитани вести