петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 67

Знаете ли колку време сте изгубиле на Фејсбук? Сега можете да пресметате

Fejsbuk-Facebook-630x420

Последни вести

Сигурно секојдневно поминувате по неколку часа вклучени на Фејсбук и тоа ви претставува дневна рутина.

Магазинот „Тајм“ направи апликација со чија помош можете да дознаете колку дена или години сте поминале на социјалната мрежа.

fejs-630x323

Кликнете ТУКА за да дознаете колку точно време иемате „изгубено“ на Фејсбук.

Најчитани вести