недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Зошто фино момче завршува со „калаштура“

1102

Поврзани вести

Сценарио повторeно сто пати, добро момче, образовано, културно, добро воспитано се заљубува со девојка која е на лош глас. Зошто тоа се случува?

Се облекуваат атрактивно
Лошите девојки сакаат да предизвикуваат со провокативен и секси изглед, а тоа ги возбудува мажите. Високи потпетици, мини, деколте до папок , кој маж може да оддолее.

Главно не сакаат сериозни врски
Тие се слободни и независни и на крај памет не им е да влетаат во долготрајни врски.Се што е подолго од една недела, е долго.

Не глуматарат
Лошите девојки не ги привлекуваат луксузни ресторани, извикани дискоклубови, скапи автомобили или часовници.Скромни се, едноставни и го земаат она што сакаат.

Подобро ги разбираат мажите
Мажите во нив освен добро месо, гледаат и добро друштво за излегување.

Супер се во кревет
Можеби тоа не е вистина, но мажите мислат така. Лошата девојка ќе се согласи на експериментирање во кревет, на различни игри, а тоа ќе го распамети секој маж.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести