петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 17

ФОТО: Ова се жртвите на терористичките напади во Париз

zrtvi-1

Поврзани вести

Светската јавност сеуште е во шок поради терористичките напади што се случија во Париз во петокот, а ова се дел од жртвите на масакрот. Меѓу нив има и 14-годишно момче.

zrtvi-2 zrtvi-3 zrtvi-4 zrtvi-5 zrtvi-6

Најголем дел од жртвите се млади лица, кои тукушто почнале да уживаат во животот.

Најчитани вести