Магазин

Ѕвезди кои се зависни од секс!

Ѕвезди кои се зависни од секс!

Тие се познати по разните испади, размазеното однесување ,дебелите сметки во банка,  зависност од сите пороци кои постојат на оваа планета ама она што ги спојува и издвојува е нивната зависност од секс.

 Линдзи Лохан– прашање е дали постои нешто на овој свет од што оваа млада глумица не е зависна. Била со сите машки во Холивуд, но и со по некоја жена.

lindzi

 

„Луѓето што се занимаваат со глума се многу осамени, не сакам да спијам сама“, изјавила контроверзната Линдзи. Нема сомнеж дека не нашла начин да се реши од овој проблем.

tajger

Тајгер Вудс – Мораме да признаеме дека ова не е докажано, но имаме одлична теорија. Човек со толкава слава, моќ и пари не може да помине без никаква зависност. А дали постои поубава зависност од сексот ?

 

b6a939290bc0de9bfff219c358748a2d

Каније Вест– Дали е некој изненаден? Се зборува дека Кање има настрана страна уште кога бил мал, ама сега откако е оженет со Ким Кардашијан чие порно видео го видоа повеќе од милион луѓе на планетата можеме со сигурност и да потврдиме.

Мел Би- Таа е бивш член на женскиот бенд Спајс Грлс. За нејзе има многу сочна приказна. Во школото каде ги носи своите деца запознала жена со која започнала жешка врска, но и тоа не и било доволно. Затоа додале уште еден член. Може да се каже дека ваква тројка е сон на секое машко.

Mel B Cosmo shoot-1320972

Бритни Спирс- Кралицата на поп музиката, но и кралицата на скандалот,  помина низ различни фази во животот. Кога сме кај нејзината сексуална фаза можеме да издвоиме дека со нејзиниот бивш маж Кевин Федерјалн честопати практикувале маратонски секс. Зашто да трошат милиони во теретана кога имаат кревет во станот ?

britni

Роби Вилијамс– Тој сам призна дека уживал во секс со многу жени меѓу кои се нашле и неговите обожавателки. Човекот е подвижна секс машина. Кога е он во прашање не можеме да ги кривиме тие што паднале на неговиот шарм во неговиот кревет.

Robbie Williams-1263179

 

 Колин Фарел- Човек кој неколку пати е снимен како конзумира разни опијати и кој има секс видео на интернет. Дали е потребно да се каже уште нешто?

kolin

 

Парис Хилтон– Секој кој го погледнал нејзиното видео со наслов „Една ноќ во Парис” може да види колкава е нејзината сексуална желба. Парис имала толку врски што можеме нејзиното видео одма да го смениме во „Сите биле во Парис”

paris