(+18) Емили позира целосно гола, а има и друштво (ФОТО)

Згодната манекенка на Инстаграм ја следат милиони следбеници, кои често ги радува со провокативни фотографии. Овој пат Емили Ратајковски реши да направи чекор понатаму и се сликаше целосно гола.

Следбениците имаат можност да уживаат во погледот на нејзиното целосно голо тело покрај кое нејзиното куче позира во речиси идентична поза.

Емили успеа да ја доведе својата фигура до совршенство за помалку од една година по породувањето и не се срами да го покаже тоа. По породувањето јавноста беше шокирана од нејзиниот потполно рамен стомак, што доведе до дебата дали манекенката воопшто била бремена.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.