5-годишно дете каснато од куче скитник во Бутел

9

На 21.05.2020 во 11:00 часот во Полициска станица Чаир, З.А.(35) од Скопје пријавил дека на ул.„Боца Иванова“ неговиот 5 годишен син бил каснат од куче скитник.

На 21.05.2020 во 19:00 часот во СВР Скопје, М.С.(61) од Скопје пријавила дека  на бул.„Кузман Јосифовски Питу“ била касната од куче скитник.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.