Антониа Гиговска е бремена

Популарната македонска пејачка Антониа Гиговска на својот 22 роденден објави уште една среќна вест.

Таа откри дека е бремена и верена.

-Долго време молчевме, а сега дојде време да ја споделиме најголемата среќа со вас. Малечко мое! Отсега, секој мој роденден ќе го славиме заедно. Нека ми е среќен роденденот, погодете кој ќе стане мајка. Инаку, прстенот го бирал сам, умирам од среќа.. Си славам роденден, бебе, прстен, се’..“, ја завршува Гиговска објавата на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANTONIA GIGOVSKA (@antoniagigovskaa)

Претходно, Антониа неколку години беше во врска со колегата Иван од „Либеро бенд“.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.