Ја нападнал сопругата и агресивно се однесувал кон децата

Полициски службеници вчера го лишиле од слобода А.А. од тетовско Камањане.

-Тој претходно физички ја нападнал неговата 44-годишна сопруга и агресивно се однесувал кон нивните деца, информираат од СВР Тетово.

Бил задржан во полициска станица и по целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.