Агенција за обезбедување блиска до СДСМ брутално претепува граѓани во Струмица (ВИДЕО)

1338

Од Фејсбук профилот на „Јован Кукузел“ се појави видео снимка на која се гледа како обезбедување брка и ѕвесрки тепа граѓани во Струмица.

Од овој профил тврдат дека тоа е агенција за обезбедување блиска до СДСМ и премиерот Зоран Заев.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.