-1 C
Skopje
петок, март 5, 2021

Јагленосано женско тело откриено во шупа во Сопот

237

Јагленисаното женско тело е пронајдено во шупа од куќа по гаснење на пожарот во Раљи кај Сопот.

Како што се претпоставува, куќата ѝ припаѓа на 85-годишната А.Г.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.