Јахтата на Брена и Боба со шест спални соби

461

Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба решија да ја покажат јахтата што ја купија неодмана. Бидејќи Брена немаше настапи поради пандемијата таа повеќе време поминува на Јадранското море каде уживаат во свето ново пловило.

Тие јахтата си ја нарекуваат бротче од сто фита иако пловилото има шест спални соби и голема палуба за сончање.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.