Александар Николоски вечерва гостин во „Само Интервју“ на Канал5

Вечерва од 18:30 следете го гостувањето на Канал 5 ТВ во емисијата „Само Интервју“.
Ќе разговараме за тоа како ги трошат и крадат народните пари, како неспособноста и корупцијата на СДСМ и ДУИ ја чини Македонија милиони евра. Следете!, објави на фејсбук, потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.