Alterego.mk – Oнлајн продавница за производи за нега на коса, тело и лице

36

Он-лајн продавницата на Центарот за естетика „Алтер его“, нуди голем број производи за нега на коса, тело, нокти и лице, кои се со докажан и со исклучителен квалитет.

Дел од производите кои може да ги купите се продукти против целулит, масла за масажа, креми за лице, пилинзи, бои за коса…

Засега, нарачките се испорачуваат со карго достава, а наскоро ќе биде ставена во функција онлајн продажба со електронско плаќање.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.