Џамбазов: Поминаа 13 години, а ние ништо не научивме од него…

37

На денот кога се навршуваат 13 години од трагичната смрт на Тоше Проеси, Игор Џамбазов потсети дека тој беше многу повеќе од пејач.

-Поминаа 13 години, а ние ништо не научивме од него…, напиша македонскиот шоумен.

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.