5.8 C
Skopje
понеделник, март 27, 2023

Ангелов на јаже преку клисура на спасителната вежба „Мрежичко 2021“ (ВИДЕО)

Во организација на Спелеолошката федерација на Македонија денеска во Кавадаречко се одржa спасителна вежба Мрежичко 2021, на која учествуваше и Стојнче Ангелов, в.д. директорот на Центарот за управање со кризи.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.