9 C
Skopje
понеделник, јануари 25, 2021

Јанушев: Македонија не е дрво без корен, Македонија има длабоки корени кои на сила не може да ги откорне Зоран Заев

42

Македонија не е дрво без корен, Македонија има длабоки корени кои на сила не може да ги откорне Зоран Заев и не може на сила да ни ја избрише меморијата и потеклото.

За ова што денес Заев распродава изгинале македонски јунаци кои се минато за паметење, а не за бришење.

Оставка на Заев, слобода на народот!

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.