1 C
Skopje
среда, март 3, 2021

Јанушев: Нема да не одвратат од идејата да се спротивставиме на криминалот

57

Мојот говор во раните утрински часови, после 20 часа работа. Седевме во салата со капути затоа што го исклучија греењето.

Со ништо нема да нѐ замолчат, ниту да нѐ одвратат од идејата да се спротивставиме на криминалот. Тоа е наша должност доверена од народот.

Фејсбук статус на Игор Јанушев

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.