Апасиев: Снимките за сите други важат, а за Заев и Рашко не важат?!

„За тепачите од Штип – снимките важат. За дадилката од Аеродром – снимките важат. За Грујо и Миле – снимките важат. За Боки 13 – снимките важат. За Заев и Рашко – снимките НЕ ВАЖАТ!? Како бе вака другари“, објави на Фејсбук, универзитетскиот професор Димитар Апасиев.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.