Џастин Тимберлејк го гаѓале на настап со шишиња полни со урина! Никој не сакал да го гледа него!

83

Џастин Тимберлејк имал исклучително тешки први чекори на светската јавна сцена, а за тоа зборувал кога гостувал во емисијата на познатиот Грејем Нортон.

Пејачот одлучил да обелодени дека кон него летале шишиња со урина на настап во Торонто во 2003-та година. Тогаш настапувал со легендарниот бенд „Roling Stons“.

„Само се сеќавам дека му реков на бендот пред да излеземе на сцената дека мислам дека ова нема да помине добро. Така и беше“, рекол пејачот кој очигледно има баш добра интуиција.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.