Банкротот на Градот Скопје има име и презиме, Коалицијата на Арсовска, ДУИ, СДС и Левица

Го замолуваме СДС да не си ја ишка мувата од капата, велат од ВМРО-ДПМНЕ.

-Заедно со Левица, ДУИ си ги гласаа сите финансиски програми кои добија зелено светло во Градот Скопје, заедно го донесоа и во банкрот Градот Скопје.

Банкротот има име и презиме, СДС, ДУИ, Левица со Данела Арсовска, стои во реакцијата на партијата.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.